1 izbový byt ul. Jilemnického, Dunajská Streda

Byt na 6. poschodí situovaný v obytnom dome na Jilemnického ulici v Dunajskej Strede. Bytový dom je panelový s troma vchodmi.  Bytový dom má 8. podlaží s bytmi a jedným podlažím pre spoločné priestory. Bytový dom bol daný do užívania v roku 1986.

Dispozičné riešenie: Byt pozostáva z jednej obytnej miestností a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je chodba,  kuchyňa, kúpeľňa, s  WC, pivnica a loggia. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 36,39 m2.

Byt má primeranú údržbu. Stropy sú s rovným podhľadom, steny sú, vymaľované, podlahy obytných miestností plávajúce, ostatné keramická dlažba. Okná sú plastové,  dvere drevené v  zárubniach. Kúpeľňa je spolu s WC sprchovací kút a umývadlom, kuchyňa s plynovým šporákom a nerezovým drezom. Vykurovanie a dodávka TÚV je centrálna a napojením na vonkajšie rozvody tepla.  Podiel na spoločných častiach a zariadeniach domu a podiel na pozemku je  81/10000.

Byt sa nachádza v lokalite pozostávajúcej prevažne bytovej a občianskej výstavby v meste Dunajská Streda. Pred bytovým domom a v jeho okolí je dostatok parkovacích miest. Lokalita sa zaraďuje medzi vyhľadávané lokality s kompletnou občianskou vybavenosťou na úrovni okresného mesta.

Dátum a čas dražby: zatiaľ nestanovený
423176