Rodinný dom ul. Jilemnického, Zvolen

Rodinný dom s príslušenstvom a pozemkami o výmere 313 m2, situovaný v uličnej zástavbe samostatne stojacích rodinných domov na ulici Jilemnického v k.ú. Zvolen. Rodinný dom bol postavený v r. 2005-2007. Jedná sa o prízemnú nepodpivničenú stavbu s obytným prízemím a poschodím. Rodinný dom je montovaná drevostavba – energeticky úsporný dom certifikovaného systému WOLFHAUS. Nosná konštrukcia obvodového plášťa je vytvorená z rámovej konštrukcie 160*60 s izoláciu z minerálnej vlny hr. 160 mm, z interiérovej strany doplnená DTD doskou s parozábranou a SDK, z exteriérovej strany je aplikovaný zatepľovací systém CAPAROL  PPS dosiek hr. 50 mm a silikátovou farebnou stierkou, celková hrúbka obvodovej konštrukcie je 260 mm, priečky sú rovnako montované na báze dreva a SDK s minerálnou vlnou, stropy sú drevené s rovným podhľadom, stavba má sedlovú strechu s betónovou dvojdrážkovou strešnou krytinou Bramac, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, okná sú plastové s izolačným dvojsklom s plastovými vnútorným žalúziami s vonkajšími parapetmi, plastové sú aj vstupné a terasové dvere, vnútorné dvere sú hladké, plné a zasklené dyhované v drevených obložkových zárubniach, Kúrenie je ústredné plynové, teplovodné podlahové s kotlom na zemný plyn osadeným v kúpeľni na II.NP.

Dispozičné riešenie:

1. Nadzemné podlažie (58,01 m2) – predsieň, obývačka, kuchyňa a kúpeľňa.

2. Nadzemné podlažie (58,01 m2)- podkrovie  schodisko, hala, kúpeľňa a  izba

Prízemie domu pozostáva zo vstupného zádveria, kúpeľne s WC, samostatnou sprchou a s umývadlom, kuchyne a obývačky so schodiskom  na II.NP. Kuchyňa je vybavená 3,80 m dlhou kuchynskou linkou na báze dreva s nerezovým drezom s pákovou batériou, sporákom so sklokeramickou varnou doskou bez odsávača. Okolo linky a šporáku je keramický obklad. Podlaha v predsieni, kuchyni a v kúpeľni je keramická dlažba, v obývačke plávajúca laminátová, radiátory plechové panelové a podlahové konvektory, rozvod elektroinštalácie svetelnej, v obývacej hale je v strede kozub s vyhrievacou vložkou, poschodie je prístupné po drevených schodoch bez podstupníc, strop poschodia rovnako drevený s rovným podhľadom, okná sú plastové s izolačným dvojsklom a s vonkajšími parapetmi, dvere sú hladké, dyhované s drevenými zárubňami, podlahy sú laminátové podlahy, v kúpeľni je keramická dlažba. Poschodie má obytnú halu, jednu izbu a kúpeľňu. V kúpeľni na poschodí je plastová vaňa s pákovou batériou so sprchou, umývadlo so skrinkou s pákovou batériou a kotol ÚK na zemný plyn s ohrevom TÚV.

Nehnuteľnosť je situovaná v uličnej zástavbe samostatne stojacích rodinných domov v lokalite IBV okresného mesta Zvolen na Jilemnického ulici, ktorá patrí do širšieho centra mesta, nehnuteľnosť má riadnu údržbu, v okolí prevláda zástavba podobných rodinných domov.  V meste je možnosť dopravy vlakom, autobusom a MHD, mesto má okolo 42.000 obyvateľov, vybavenie na úrovní okresného mesta.

Predmetom dražby sú nehnuteľnosti, a to:
Parcely registra „C“ evidované na katastrálnej mape:
parc. č. 926/1 záhrada o výmere 255 m2
parc. č. 926/2 zastavaná plocha a nádvorie o výmere 58 m2
Stavba
súp. č. 9154 Rodinný dom na parc. č. 926/2
spoluvlastnícky podiel: 1/1
Identifikované nehnuteľnosti sú zapísané na liste vlastníctva Okresného úradu Zvolen, katastrálny odbor, LV č. 1734, okres: Zvolen, obec: ZVOLEN, katastrálne územie: Zvolen.

Dátum a čas dražby: zatiaľ nestanovený
Miesto konania dražby:Notársky úrad JUDr. Jozef Brázdil, PhD. Bystrický rad 314/69, Zvolen, okres Zvolen, Banskobystrický kraj
Najnižšie podanie:152 000,- €
Znalecká hodnota:152 000,- €
Dražobná zábezpeka:16 000,- €
Obhliadky: Záujemcovia o obhliadku sa dražobníkovi ohlásia najmenej 24 hodín vopred na t.č.: +421 911 755 528 alebo elektronicky: info@drazobnik.sk
DSCN5824DSCN5838DSCN5846DSCN5826DSCN5834DSCN5837DSCN5821DSCN5823DSCN5824DSCN5816